Qlik Sense: BI platvorm

Qlik Sense: kõige võimsam ja ülevaatlikum ärianalüüsikeskkond

Meie uue põlvkonna andmeanalüüsiplatvorm annab erineva kogemuse ja oskustega inimestele võimaluse andmeid tõhusamalt kasutada. Andmeallikaid saab olenemata mahust kiiresti kombineerida. Interaktiivsed valikud ja üldotsing võimaldavad andmeid vabalt mistahes suunas uurida.

Analüüsitoiminguid toetab lai valik mitmesuguseid nutikaid visualiseeringuid. Kasutada saab tehisintellekti põhjal loodud soovitusi ja nutikaid visuaalseid funktsioone. Enam pole vaja piirduda andmete osalise lineaarse uurimisega ega tegeleda andmete tülika ettevalmistamisega. Kõike seda pakub Qlik Sense.

Qlik Sense annab sulle andmeanalüütikas supervõimed.

Avasta kui palju sa saad oma andmetega ära teha. Proovi Qlik Sense Desktopi tasuta.

Lae alla

Tehke paremaid otsuseid. Koos.

Andes inimestele vabalt võimaluse kõigi andmete analüüsiks, saate otsuste tegemiseks piiramatud valikud. Kuid agiilne ja paindlik arendus ilma kontrollita võib kaasa tuua kaose. QlikSense platvorm pakub turvalisust, laiendatavust ja töökindlust ka kõige nõudlikumate vajadustega ettevõtete jaoks – seda kõike reguleeritud raamistikus, mida saab usaldada.

 

Koos Qlik Sense Desktop’ga on teil olemas:

Kindel ja paindlik turvalisus

Paindlik kuid reeglitele vastav turvalisus koos andmete dünaamilise esitlemise funktsiooniga sobib ka kõige nõudlikumatele valdkondadele ning pakub täpset kontrolli, mida on vaja privaatsuseeskirjade järgimiseks (nt EL-i andmekaitse üldmäärus GDPR’i nõuete täitmiseks).

Laiendatav andmeanalüüs

Saate anda suurele hulgale kasutajatele üheaegse juurdepääsu andmete ülikiireks uurimiseks ja jagamiseks või ka analüüsilahenduste loomiseks. Juhtimiskonsooli ehk Management console kaudu on kogu süsteemi arhitektuur kergesti hallatav ja kontrollitav.

Usaldusväärne hübriidtaristu

Meie mitmest keskkonnast koosnev platvorm pakub turvalisust, laiendatavust ja töökindlust ka kõige nõudlikumate vajadustega valdkondade jaoks. Lahendusi saab juurutada nii asutuses kohapeal kui ka pilvteenuses viisidel, mis on ajakohased nii praegu kui ka tulevikus.

Erinevad kasutusviisid - üks võimas tipptasemel analüüsilahendus.

Iseteeninduslik

Hõlpsalt kasutatavad juhtimislauad aitavad analüüsida ja kokku koguda andmeid lihtsatest tabelitest kuni suurandmeteni.

Juhendatud

Interaktiivsed ja intuitiivsed analüüsilahendused toetava kasutajaid andmete uurimisel ja ülevaadete koostamisel.

Manustatud

Avatud API-d ja mitmekülgsed arendustööriistad võimaldavad kohandada analüüsirakendusi ja luua uusi visualiseeringuid.

Mobiilsus

Nii analüüs, info jagamine kui ka uute vaadete loomine on ühesuguse kõrge kvaliteediga võimalik nii laua- või tahvelarvutis kui ka telefonides.

Aruanded

Saate kiiresti ja hõlpsalt koostada pilkupüüdvaid aruandeid paljudes populaarsetes vormingutes, sh nii avatud teksti- kui ka põhjalikult viimistletud PDF-failides.

Miks Qlik Qlik Sense Qlik Community