KKK

BIfree on valik tasuta analüüsilahendusi, mis on loodud 18-aastase kogemusega Qliki professionaalide poolt tasuta Qlik Sense Desktop tarkvara baasil ning mõeldud eelkõige väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele.

BIfree eesmärk on aidata tõsta ettevõtete analüütilist võimekust ning pakkuda reaalset tuge oma andmetest väärtusliku teabe ammutamisel.

Järgides kolme lihtsat sammu – lae all, ühenda, analüüsi – saad alustada oma andmete analüüsiga juba vähem kui 30 minuti jooksul.

Täna on kasutusvalmis BIfree müügilahendus, tulevikus lisanduvad veel lahendused ostu- ja finantsjuhtidele, jts.  Registreeri veebis end uudislehe saajaks ja ole esimeste seas, kes uutest lahendustest teada saab.

BIfree on loodud kõigile andmehuvilistele äriinimestele- seda saavad kasutada nii müügijuhid, tegevjuhid kui ka analüütikud. Selle asemel, et tegeleda tüütute raportite koostamisega või otsustada pelgalt sisetundele tuginedes, aitab müügilahendus kõikidel juhtidel teha otsuseid reaalsete faktide põhjal.

Standartne ja koheselt kasutatav müügilahendus koos paljude oluliste võtmenäitajatega on TASUTA. Pole vaja lisanduvaid arendusi- lihtsalt lae alla, lisa oma andmed ja analüüsi. Soovi korral võid oma vaateid ise tasuta muuta.

Kui tekib vajadus suurema funktsionaalsuse, mitmest allikast andmete konsolideerimise või kohanduste tellimise järele – võite tellida Bifree Pro või Pro Enterprise lahenduse. Kui vajate rohkem infot vaata www.bifree.ee või helistage +372 6806 204

Kogu vajamineva info leiad www.bifree.ee lehelt. Kui vajad täiendavat infot siis võta meiega ühendust lehelt www.bifree.ee või helista +372 6806204

Pro lahendused on loodud kasutajatele, kes vajavad liigipääsu veebist, personaalseid kohandusi, täiendavaid turvareegleid, ning professionaalset tuge ja arendusi. Vaata lahenduste võrdluse tabelit.

 

BIfree lahendused on ehitatud kasutamiseks oma arvutis Qlik Sense Desktop platvormil ning pole mõeldud kasutamiseks pilvelahendusena. Pilvelahenduste kasutamiseks on vaja osta BIfree Pro lahendus.

Kui vajad täiendavat infot siis võta meiega ühendust lehelt bifree.ee või helista +372 6806204

Palun vaadake seda juhendit (SIIA VAJA TÕSTA MEIE JUHEND!!!! ) või palun vaadake videot

Kui te täidate kontaktivormi BIfree lehel Müügirakenduse alla laadimiseks, siis saate e-maili kus on kirjas kõik vajalikud sammud ja juhendid.

 

Palun vaadake tehnilisi nõudeid siit.

 

BIfree rakendus on arendatud nii, et on ühilduv teatud majandustarkvaradega (ERP). Valige oma ERP-I tarnija juhend.

 

BIfree rakendus on loodud nii, et ta toetab ainult ühte majandustarkvara.

Aga Qlik Sense Desktop või Qlik Sense Enterprise platvormil loodud rakendustes saab kasutavad andmeid mistahes allikast. Näiteks üks rakendus võib lugeda andmeid Excelist, SQL andmebaasist, failidest, mis on pilves või ka avatud andmeallikad nagu Statistikaameti andmebaas jne.

Looge OLE DB ühendus kasutades “Data Load editor”-I sisestades oma serveri andmed, kasutajanime ja parooli, nii nagu on näidatud juhendis (lisatud pdf dokument). Kasutage ühenduse jaoks fikseeritud nime: BI_FREE_DATA

Veenduge enne BIfree-ga ühendumist, et teil on ODBC ASA loodud teie Windows arvutis ja siis kasutage “Data load editor”-i nagu on kirjeldatud juhendis . Kasutage ühenduse jaoks fikseeritud nime: BI_FREE_DATA

Installeerige BIfree rakendus Axapta jaoks ja uuendage ühenduse parameetreid nagu on näidatud Axapta installeeriimisjuhendis. Te saite selle emailiga, aga leiate selle ka siit.

Oluline, et teil oleks Axapta version 3.0 või uuem.

 

Installeerige BIfree rakendus Horizon-i jaoks ja uuendage ühenduse parameetreid nagu on näidatud Horizon installeeriimisjuhendis. Te saite selle emailiga, aga leiate selle ka siit.

Oluline, et teil oleks Horizon  version 500 või uuem.

Installeerige BIfree rakendus Navisioni jaoks ja uuendage ühenduse parameetreid nagu on näidatud Navisioni installeeriimisjuhendis. Te saite selle emailiga, aga leiate selle ka siit.

Oluline, et teil oleks Microsoft Dynamic NAV version 2013 või uuem

 

Installeerige BIfree rakendus Rivile-Gama jaoks ja uuendage ühenduse parameetreid nagu on näidatud Rivile-Gama installeeriimisjuhendis. Te saite selle emailiga, aga leiate selle ka siit.

 

Installeerige BIfree rakendus iScala jaoks ja uuendage ühenduse parameetreid nagu on näidatud iScala installeeriimisjuhendis. Te saite selle emailiga, aga leiate selle ka siit.

Oluline, et teil oleks iScala version 2.3 või uuem.

Connectorid (ühendused) on loodud ainult enimlevinud majandustarkvaradele. Kui te ei leia nimistust oma kasutatavat majandustarkvara, siis peaksite kaaluma PRO lahenduse soetamist.

Samas ei ole keelatud muuta BIfree rakendust, seega on teil võimalus muuta olemasolevaid või arendada uusi ühendusid vastaval teie vajadustele

Te võite BIfree rakenduste loetelu bifree.ee lehelt. Praegu on valmis Müügi rakendus. Te leiate järgmised rakendused menüü ribalt kohe kui need on sinna laaditud.

Registreeruge uudiskirja saajaks bifree.ee lehel ja olge kursis uute rakendustega.

Järgides lihtsalt kolme sammu (Laadi alla, ühenda andmed, analüüsi) saate te oma müügiandmeid analüüsida vähem kui 30 minutiga, avastage andmete seosed, vastake enamusele müügiküsimustele sekunditega. Saate otsuseid teha lihtsalt ja kiirelt nii nagu ei kunagi varem kasutades ärianalüüsi platvormi Qlik Sense.

BIfree rakendus on avatud allikaga rakendus ja te võite seda kasutada, kopeerida ja muuta.

Teie andmed ja visualiseerimisobjektid on turvaliselt salvestatud ühes Qlik Sense rakenduse failis (laiendiga qvf)

Kõik rakendused asuvad kataloogis:

C:\Users\<USER>\Documents\Qlik\Sense\Apps ja teie peate hoolitsema selle eest, et need failid oleks kaitstud.

Please keep in mind that by copying these files from one machine to another could be very convenient to deliver updated data and visualizations but this also increases potential risk of data leak.

Qlik Sense rakendus on fail laiendusega qvf. Need failed paiknevad ktloogis C:\Users\<USER>\Documents\Qlik\Sense\Apps\

Rakenduste faile võib kopeerida  arvutitesse ja jagada lihtsalt teiste kasutajatega. Pidage meeleset kopeerides neid  faile on mugav võimalus jagada uuendatud infot ja vaateid (graafikud, tabelid), kuid samas see suurendab võimalikku info lekkimist.

Andmeid saab ka turvaliselt salvestada Qlik Sense rakendusesse eksportides. Vaikimisi saate  eksportida kas terve lehe pdf-na või eraldi objekti kujundina (image), PDF või excel failis.

BIfree rakendus on arendatud Qlik Sense Desktop platvormile, mida saab kasuta ainult Windows Desktop arvutites.

Kui te soovite rakendust kasutada mobiilis või tahvelarvutis siis peate kasutama PRO versiooni Qlik Sense Serveriplatvormil.

Rakenduste arendajad, palun kirjutage meile otse BIfree.ee või helistage  +372 6806 204.

Te saate ise Qlik Sense Desktopis luua oma rakendusi, samas võite vabalt kasutada, kopeerida või muuta BIfree rakendust.

Te võite pöörduda või kasutada Qlik Community’t abisaamiseks ja te võite kasutada Qliki ametlikku õppematerjali ja dokumentatsiooni.

BIfree’ga saate Müügi rakenduse. Tulevikus tekib võimalus analüüsida Ostusid ja Finantse ja veelgi rohkem. Tellige endale veebilehelt uudiskiri, et olla uute lahendustega kursis.

Teil on võimalus arendada ka oma rakendusi, et analüüsida teisi andmeid. Teil on võimalus kombineerida andmeid, mis on salvestatud pilve oma andmebaasidega, mis on salvestatud lokaalselt. Saate kombineerida ja ühendada andmeid oma majandustarkvarast (ERP), kliendihaldustarkvarast (CRM), Helpdeskist, ilmajaama andmebaasidest ja võibolla lisada midagi kohalikust Excel failidest ja lisada veel eraldi informatsiooni Vikipeediast. Kõik sõltub ainult sinu kujutlusvõimest.

BIfree rakendusele on tehtud juhendid, et oleks lihtne alustada. Videod ja juhendid leiate siit.

Kui jääte tehniliste probleemidega hätta siis otsige abi tõrkeotsingu juhendist.

BIfree

Te võite pöörduda või kasutada Qlik Community’t abisaamiseks ja te võite kasutada Qliki ametlikku õppematerjali ja dokumentatsiooni

Lisainformatsiooniks palun kirjutage bifree.ee või helistage +372 6806 204.

Palun sisenege bifree.ee keskkonda või tellige endale uudiskiri meie veebilehelt.

BIfree koolituste ja tehnilise abi on kohta leiate informatsiooni bifree.ee lehelt. Aga võite ka osaleda Qlik Sense-I töötubades, webinaridel, seminaridel. Praktilist informatsiooni leiate siit.

Ametlik definitsioon kirjeldab seda nii: ärianalüüsi (BI) iseteenindus on lähenemine mis võimaldab ärikasutajatel ettevõtte andmetega tutvuda ja nendega töötada, isegi kui neil puudub statistilise analüüsi, BI või andmekaevandamise taust. Kasutades iseteeninduslikke tööriistu nagu Qlik Sense ei vajata mingit kogemust ega oskusi programmeerimisel, andmeteaduses, analüüsimisel ja neid tööriistu saab kasutada ilma IT-abita. See tähendab, et peaaegu kõik saavad kasutada neid BI-tööriistu luues andmete visualiseerimist, kohandatud aruandeid, küsida küsimusi ja saada väärtuslikke teadmisi. Qlik on ülemaailmne iseteeninduslike ärianalüüsi toodete liider.